Konferencja Naukowo – Techniczna PROBLEMY DYNAMIKI OBIEKTÓW INFRASTRUKTURY TRANSPORTOWEJ „DYNTRANS”

Data: 27.09.2017
Miejsce wydarzenia: Jelenia Góra
Godzina: 13:00 - 14:00
Organizator: Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział we Wrocławiu oraz Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego, Katedra Mostów i Kolei POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ
Kontakt: SITK RP Oddział we Wrocławiu ul. Piłsudskiego 74 pok. 216, 50-020 Wrocław Tel. 71 343 18 74, 535 799 133 email: wroclaw@sitkrp.org.pl www.sitk.pkp.wroc.pl www.sitkrp.org.pl

Konferencja jest adresowana do pracowników nauki zajmujących się dynamiką eksperymentalną i teoretyczną w inżynierii kolejowej, drogowej i mostowej, a także w inżynierii pojazdów. Jest adresowana też do przedstawicieli przemysłu zainteresowanych szeroko rozumianymi problemami dynamiki obiektów infrastruktury transportowej oraz pojazdów szynowych i drogowych. Zainteresowani tą tematyką są również przedstawiciele gmin, samorządów oraz mieszkańcy okolic dróg komunikacyjnych.