XI Konferencja Naukowo-Techniczna PROBLEMY HYDROTECHNIKI

Data: 10.05.2017
Miejsce wydarzenia: Świeradów Zdrój
Organizator: Katedra Geotechniki, Hydrotechniki, Budownictwa Podziemnego i Wodnego, Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego PWr, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu
Kontakt: Adres mailowy do Organizatorów konferencji: kntph@pwr.edu.pl

Adres strony www konferencji: www.kntph.pwr.edu.pl

Podejmuje ona zagadnienia ochrony przeciwpowodziowej, problemy związane z planowaniem i modernizacją obiektów hydrotechnicznych oraz kwestie oceny stanu technicznego budowli, mające wpływ na bezpieczeństwo. Obejmuje również tematykę dotyczącą modelowania i nowoczesnych metod informatycznych w hydrotechnice. Ujmuje także aspekty środowiskowe w projektowaniu i eksploatacji obiektów hydrotechnicznych.