Publiczna obrona rozprawy doktorskiej MGR. INŻ. ADRIANA CHAJEC

PRZEWODNICZĄCY I RADA DYSCYPLINY NAUKOWEJ
INŻYNIERIA LĄDOWA, GEODEZJA I TRANSPORT
POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ

zaprasza na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

MGR. INŻ. ADRIANA CHAJEC

tytuł rozprawy:

„Wpływ odpadowej mączki granitowej i krzemionkowego popiołu lotnego na wybrane właściwości kompozytów cementowych"

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w dniu 08 maja 2024 roku o godz. 11.15. w sali 504 bud. C7 przy pl. Grunwaldzkim 11 we Wrocławiu.

Promotor:
Prof. dr hab. inż. Łukasz Sadowski  z Politechniki Wrocławskiej

Promotor pomocniczy:

Dr inż. Magdalena Piechówka-Mielnik z Politechniki Wrocławskiej
Recenzenci:
Dr hab. inż. Jacek Korentz, prof. uczelni  z Uniwersytetu Zielonogórskiego
Dr hab. inż. Maciej Niedostatkiewicz, prof. uczelni z Politechniki Gdańskiej
Dr hab. inż. Paweł Sikora, prof. uczelni z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

Z rozprawą doktorską oraz opiniami recenzentów można zapoznać się na stronie internetowej: https://bip.pwr.edu.pl/strona-glowna/postepowania-o-nadanie-stopnia-doktora---publikowane-od-2023-r/adrian-chajec