AEC Hackathon Wrocław Edition - 4-6 października 2024 roku

Data: 04.10.2024
Miejsce wydarzenia: Kampus Politechniki Wrocławskiej (Budynek Strefy Kultury Studenckiej)

aec_h_logo_v1.png

Interesujesz się programowaniem lub digitalizacją w budownictwie? Jesteś Studentką lub Studentem ostatnich lat studiów związanych z branżą IT lub AEC i lubisz rozwijać swoje umiejętności? A może już pracujesz w którejś z tych branż? Jeśli tak to AEC Hackathon jest specjalnie dla Ciebie!

Czym jest AEC Hackathon?

AEC Hackathon to unikalne wydarzenie, które łączy specjalistów z branży architektury, inżynierii i budownictwa (AEC – Architecture, Engineering, Construction) z ekspertami w dziedzinie technologii IT. Celem AEC Hackathonu jest wspólna praca nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które mogą zrewolucjonizować procesy projektowe, konstrukcyjne i operacyjne w sektorze budowlanym. Uczestnicy, wśród których znajdują się programiści, inżynierowie, architekci, projektanci i menedżerowie projektów, tworzą interdyscyplinarne zespoły, aby przez 2-3 dni pracować nad konkretnymi problemami, wykorzystując najnowsze technologie.

Kluczowe cechy AEC Hackathon:

• Interdyscyplinarność: Uczestnicy pochodzą z różnych dziedzin, co sprzyja twórczej wymianie wiedzy i pomysłów.
  • Innowacyjność: Skupienie na tworzeniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, które mogą znacząco wpłynąć na branżę AEC.
  • Współpraca: Silny nacisk na pracę zespołową i wspólne rozwiązywanie problemów.
  • Technologia: Wykorzystanie najnowszych technologii w branży budowlanej i technologicznej.

Korzyści z uczestnictwa w AEC Hackathon:

AEC Hackathon to doskonała okazja do nauki, networking’u oraz rozpoczęcia nowych przedsięwzięć czy projektów. Uczestnicy mają szansę nawiązać kontakty z ekspertami z różnych dziedzin oraz zaprezentować swoje pomysły przed panelem sędziowskim, co może otworzyć drzwi do dalszego rozwoju zawodowego.

Szczegóły wydarzenia:

• Termin: 4-6 października 2024 roku
  • Lokalizacja: Kampus Politechniki Wrocławskiej (Budynek Strefy Kultury Studenckiej)
  • Grupy docelowe:
    • programiści IT
    • specjaliści BIM zaangażowani w cyfryzację i rozumiejący problemy branży
    • Studenci ostatnich lat studiów związanych z branżą IT lub AEC
  • Język wydarzenia: angielski

Aby uzyskać więcej informacji o AEC Hackathon Wrocław Edition zachęcamy odwiedzić stronę internetową wydarzenia, na której publikowane są aktualne informacje: https://hack.creoox.com/

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału i współtworzenia przyszłości branży AEC!

aec_1024x512_1.jpg