Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH (24-25 września 2024 r.)

Data: 02.07.2024 Kategoria: Wydział

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającymi się Targami Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH (24-25 września 2024 r.) organizowanymi w Targach Kielce, chcielibyśmy zaprosić studentów Państwa Wydziału oraz pracowników Instytutów do wzięcia udziału w tym ważnym branżowym wydarzeniu.

Targi Control-tech to najważniejsze w kraju targi prezentujące najnowocześniejsze przyrządy i maszyny pomiarowe. Szeroką ofertę producentów uzupełniają branżowe seminaria oraz wykłady z udziałem ekspertów.

W trakcie targów można zapoznać się z najnowocześniejszymi technologiami z zakresu specjalistycznych pomiarów, aparatury analitycznej, przyrządów pomiarowych oraz komponentów do sprzętu pomiarowego i testującego.

Targi odbywają się równolegle z Międzynarodowymi Targami Technologii dla Odlewnictwa METAL.

W załączeniu przesyłam zaproszenie na targi Control-tech. Bilet wstępu można pobrać bezpłatnie po wcześniejszej rejestracji na stronie:

ct24_zaproszenie_internetowe.pdf [ .pdf 153.58 KB ]

02-07-2024