Wyniki opiniowania kandydata na dziekana

Data: 01.07.2024 Kategoria: Wydział

Szanowni Państwo,

Dziękuję za liczny udział w procedurze opiniowania kandydata na dziekana Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego w kadencji 2024-2028.

Dziękuję też kandydatowi - prof. Adrianowi Różańskiemu (cc) - za gotowość do podjęcia się tej wymagającej funkcji.

Wyniki głosowań opiniujących wśród pracowników są następujące (liczby głosów za / przeciw / wstrzymujących się):

profesorowie i profesorowie uczelni: 22 / 1 / 1;
pozostali nauczyciele:  47 / 3 / 10;
pracownicy administracji:  29 / 2 / 1.

Złączenie wyników w tych grupach z przyjętymi na PWr wagami/parytetami 55/20/5 daje agregowany wynik wśród wszystkich pracowników: 70,6 / 3,6 / 5,8.
Na potrzeby porównania wyników większej liczby kandydatów (na innych wydziałach) obliczam też wynik względny (tak-nie)/(tak+nie+wstrz) = 84%.

Studenci również poparli kandydaturę, natomiast doktoranci nie wypowiedzieli się.

W świetle tych wyników zdecydowałem się powołać na dziekana pana prof. Adriana Różańskiego .

Powołanie na nową kadencję nastąpi 1. września.

Z wyrazami szacunku,

prof. Arkadiusz Wójs, rektor