Projekt „ZPR PWr – Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Wrocławskiej” (Zadanie 2 i 9)

Od 1 października 2018r. Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego przystępuje do projektu "ZPR PWr - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Wroclawskiej" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Oś Priorytetowa III, Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych.

Szczegółowe informacje na temat realizacji projektu znajdują się na stronie: www.zpr.pwr.edu.pl

Zadanie 2 - NOWE PROGAMY KSZTAŁCENIA NA WYDZIALE BUDOWNICTWA LĄDOWEGO I WODNEGO (W2) POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ

W ramach zadania planuje się:

• opracowanie planów i programów specjalności: Konstrukcje inżynierskie i specjalne (KIS) oraz Inżynieria Budowlana i Modelowanie (BIM) na II stopniu
  • modyfikację  kart kursów kierunku Budownictwo I i II stopnia

Zadanie 9 - PROGRAM ROZWOJU KOMPETENCJI STUDENTÓW I i II STOPNIA WYDZIAŁU BUDOWNICTWA LĄDOWEGO I WODNEGO (W2)

Celem głównym zadania jest podniesienie kompetencji 336 (132K, 204M) studentów W2 poprzez realizację kompleksowego programu rozwoju kompetencji zawodowych, w tym we współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

W zakresie tego zadania zostaną zrealizowane:
- szkolenia certyfikowane: Autocad, Robot,
- warsztaty zawodowe z zakresu budownictwa,
- szkolenia: świadectwa energetyczne, zarządzanie FIDIC/PM, rzeczoznawca majątkowy, dokumentacja projektowa, dokumentacja wykonawcza.