DZIEŃ OTWARTY PWr/W-2

Data: 15.04.2024 Kategoria: Studenci, Wydział

W piątek, 5 kwietnia 2024 r. nasz wydział odwiedzili uczniowie szkół średnich. Chętni mogli dowiedzieć się z wykładu jak zostać inżynierem budownictwa. Cztery laboratoria wydziałowe otworzyły swoje drzwi w ramach przygotowanych zajęć i wytłumaczyły skąd się w DRODZE robią dziury. Udowodniły, że nowoczesne budownictwo zaczyna się w skali MIKRO. Podały w wątpliwość nasz stan wiedzy na temat woda jaka jest każdy wie. Ale czy na pewno?. By w końcu oswoić przybyłych z nowym przyjacielem - Ty BETONIE, mój ziomie…

Jednocześnie przez cały dzień w budynku C-13 otwarte było stoisko wydziału gdzie prezentowały się: Samorząd Studencki Wydziału Budownictwa wraz z kołami naukowymi. Można było również zadać pytanie Paniom z Dziekanatu i wykładowcą w nurtujących kwestiach.

Wszystkim obecnym dziękujemy za udział w wydarzeniu. Do zobaczenia w październiku!

Kolejnych chętnych zapraszamy na następny rok!