Horyzont w Budownictwie

Data: 02.03.2021 Kategoria: Studenci

Szanowni Państwo,
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Studentów, Doktorantów i Pracowników WBLiW PWr na cykl otwartych spotkań z Osobami pracującymi w budownictwie w ramach nowej inicjatywy HORYZONT W BUDOWNICTWIE.

Projektanci, Inżynierowie i Menedżerowie zaprezentują firmy, w których pracują, pokażą ciekawe projekty i realizacje, opowiedzą o problemach, z którymi spotkali się w swojej pracy, podzielą się swoimi doświadczeniami z biura i budowy, a także dadzą cenne wskazówki, jak rozpocząć swoją karierę w budownictwie. Będzie czas na pytania od uczestników i rozmowę. Będą też informacje o możliwości odbycia stażu czy praktyki.

Spotkania w formie online na platformie Zoom. Link do spotkania będzie pojawiał się w osobnym komunikacie.

Harmonogram wraz z listą firm, które zadeklarowały uczestnictwo na stronie wbliw.pwr.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy: