Usługa VPN - wyłączenie klienta Cisco AnyConnect

Data: 04.07.2023 Kategoria: Wydział

Dział Informatyzacji przypomina, że 31 lipca zostanie wyłączona usługa VPN oparta o klienta Cisco AnyConnect. Nowy VPN, oparty o aplikację GlobalProtect, pozostaje aktywny do testowania przez pracowników Politechniki Wrocławskiej.

Wszelkie problemy wynikające z korzystania z aplikacji można kierować na adres: noc@pwr.edu.pl

Szczegółowa instrukcja korzystania z nowego narzędzia znajduje się na stronie Działu Informatyzacji.