Uroczystość zakończenia studiów

Godzina: 12:00 - 15:00
Organizator: Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego

ZAPROSZENIE NA UROCZYSTOŚĆ DLA ABSOLWENTÓW ROKU 2024

Wszystkich Absolwentów naszego wydziału, którzy obronili dyplom w r. 2024 (styczeń – wrzesień), zapraszamy na Uroczystość zakończenia studiów na Wydziale Budownictwa Lądowego i Wodnego.

• kiedy: w czwartek 28.11.2024, godz. 12:00
  • gdzie: w Auli Gmachu Głównego PWr
  • jak: w pełnej oprawie akademickiej tradycji, w togach i biretach  / wypożyczenie w budynku A-1 przy szatni w godzinach 11-12 w dniu uroczystości/
  • co: wręczenie listów gratulacyjnych i pamiątkowe zdjęcia

II. Zgłoszenie udziału

Chcąc dobrze przygotować to doniosłe wydarzenie chcemy dowiedzieć się ilu z Was kochani Absolwenci weźmie udział w uroczystości. W tym celu prosimy Was o wypełnienie formularza uczestnictwa w uroczystości dla Absolwentów, w którym zadeklarujecie swoją obecność 28.11.2024.

Ważne: na Wasze zgłoszenia czekamy do 11.11.2024 (poniedziałek).

Link https://forms.gle/wruxRSk4pBYN8wkYA

III. Informacje dodatkowe

1. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich Absolwentów studiów I i II stopnia, stacjonarnych i niestacjonarnych którzy ukończyli studia w roku 2024.
  2. W czasie uroczystości otrzymacie list gratulacyjny.
  3. Zgodnie z tradycją akademicką każdy z Was ubrany będzie w togę i biret.
  4. Na zakończenie uroczystości zostanie wykonane zbiorowe zdjęcie pamiątkowe - w wersji oficjalnej oraz z podrzucanymi w górę biretami.

Do zobaczenia!